Hizmetlerimiz

Deneyimli ve kendisini mesleğine adamış yönetici ve operasyon ekibinden oluşan Pozitif Sondaj’ın ana felsefesi; kaliteli, çevreye duyarlı ve işverenin hedeflerine ulaşmasını sağlayarak işveren ile iş birliği içinde; karotlu, ters sirkülasyon (havalı) ve çok amaçlı sondaj makineleri ile uluslararası JORC ve NI 43-101 standartlarında hizmet vermektedir. İşveren taleplerine göre modernizasyonu sağlanabilir ekipmanlar ile güvenilir, kaliteli ve çevreye duyarlı hizmet verilmektedir.

Çevreye Duyarlı Güvenli Hizmet

Pozitif Sondaj’ın sağlam bir iş güvenliği için önceliği, çalışma koşullarındaki riskleri tanımlamak ve bu riskler doğrultusunda çalışanlarına her türlü eğitimi ve donanımı sağlamaktadır.

Kaliteli Hizmet

Uluslararası standartlarda hizmet veren Pozitif Sondaj, alanında uzman kadroya ve donanıma sahiptir. Dünya’nın çeşitli bölgelerinde sondaj hizmeti vermekte olup, yenilikçi ve sürdürülebilir bakış açısı ile her geçen gün daha da kaliteli hizmet vermektedir.

Ekipman Kapasitesi

Pozitif Sondaj ekipmanlarını grup şirket olan MBEF Makine ile sağlamaktadır.  MBEF Makine’nin gelişmiş teknolojisi ile sağlamış olduğu ekipmanlar, uyumluluk ve güvenilirlik içinde saha da test edilmektedir.

Hizmet Çeşitlerimiz

Yüzey “Wire-Line” Karotlu Sondajı,
Yeraltı “Wire-Line” Karotlu Sondaj,
Eğimli Sondaj,
Çok Amaçlı Sondaj,
Ters Sirkülasyonlu Sondaj (Havalı),
Su Sondajı,
Jeoteknik Sondaj,

Çevresel Etki Araştırmaları Sondajı,
RAB Sondaj,
Hava ve Çamur Rotary Sondajı,
Yatay Sondaj,
ISR Uranyum Sondajı,
Dar Çaplı Araştırma Sondajı,
Jeotermal Gradyan Araştırma Sondajı