kullanım koşulları
KULLANIM KOŞULLARI 

Lütfen Aşağıdaki Şartları Dikkatlice Okuyunuz.

Hak ve Sorumluluklar www.pozitifsodaj.com.tr sitesine bulunan içerikler sürekli olarak tarafımızca kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Şirketimiz www.pozitifsondaj.com.tr sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği herhangi bir sebep göstermeksizin istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı, değişiklikten önce yapılmış işlemler bakımından veya bilgi hatalarından dolayı www.pozitifsondaj.com.tr sitesi ve Pozitif Sondaj San. ve Tic. Ltd. Şti. sahiplerine sorumluluk yüklenemez. 

Ticari Marka, Fikri Mülkiyet
 
Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır. Kullanıcı www.pozitifsondaj.com.tr dahilinde bulunan ürünleri, bilgileri, her türlü veri tabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel tüm imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software kodları, html kodu ve diğer kodları ile tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Pozitif Sondaj San. ve Tic. Ltd. Şti. ile doğrudan veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; sitenin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. İşbu internet sitesinden alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2014, www.pozitifsodaj.com.tr, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Diğer sitelere verilen bağlantılar (Linkler)

www.pozitifsondaj.com.tr, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere şimdi veya ileri tarihlerde bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.pozitifsondaj.com.tr' nin hiçbir kontrolü olmadığı için, www.pozitifsondaj.com.tr' nin linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.pozitifsondaj.com.tr' nin ve Şirketimiz Pozitif Sondaj San. ve Tic. Ltd. Şti.' nin böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder. 

Teklif İstek Formunda yer alan Bilgiler Bakımından 

Bu bölümün doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.
 Kullanıcı www.pozitifsondaj.com.tr sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren yukarıda yazılı yükümlülükler devreye girer. www.pozitifsondaj.com.tr sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan şirket Pozitif Sondaj San. ve Tic. Ltd. Şti.' ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.